Gimnastyka korekcyjna

Gimnastyka korekcyjna* - studia podyplomowe


UWAGA! NABÓR TRWA! na rok akademicki 2019/2020. Zajęcia rozpoczną się po zrekrutowaniu odpowiedniej ilości słuchaczy. Dokładny plan zajęć zostanie umieszczony na naszej stronie w zakładce plany studiów .

Zapisz się teraz - kwestionariusz do wypełnienia na naszej stronie internetowej w zakładce rekrutacja -studia podyplomowe. Dokumenty proszę składać na adres: swietokrzyska.szkola.wyzsza@wp.pl.

ZAPRASZAMYStudia adresowane są do lekarzy, absolwentów studiów wyższych w zakresie fizjoterapii, rehabilitacji, wychowania fizycznego, pedagogiki i psychologii.


Cel studiów: teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do prowadzenia gimnastyki korekcyjnej w przedszkolach, szkołach i placówkach opiekuńczo - wychowawczych.

Czas trwania: trzy semestry – 380 godzin
Koszt: 3800 zł – (płatne w  ratach) .Pierwszą  ratę 500 zł + 50 zł opłatę rekrutacyjną należy wpłacić w kasie uczelni lub na konto najpóźniej w dniu pierwszego zjazdu
Kadra: zajęcia będą prowadzić specjaliści w tematyce powierzonych im zajęć.

Rekrutacja: Świętokrzyska Szkoła Wyższa, Kielce ul. Mielczarskiego 51
Dziekanat, tel. 41 362 30 18, 41 332 74 51

Wymagane dokumenty: wypełniony kwestionariusz na studia, dyplom ukończenia studiów wyższych, ksero dowodu osobistego.

&


Pedagogika

Praca Socjalna

BIZNES Studia Podyplomowe

ZDROWIE Studia Podyplomowe

OSWIATA Studia Podyplomowe

Œwiętokrzyska Szkoła Wyższa, ul. Mielczarskiego 51, 25-709 | tel. 41 362 30 18 | e-mail: swietokrzyska.szkola.wyzsza@wp.pl

© SSW Kielce 2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie materiałów zawartych na niniejszej stronie jest zabronione!
code by: codeplex.pl - polityka bezpieczenstwa i cookies