Erasmus – Raport na koniec Czerwca 2012.

raport 2012.06


Miło nam poinformować naszych studentów że dzięki programowi Erasmus, studenci mają coraz więcej możliwości.

Pani Ilona, Marzena i Karolina są w trakcie praktyk w hotelowym SPA na jednej z Greckich wysp.


Hotel zapłacił za przelot naszych studentów i zapewnił im zakwaterowanie i wyżywienie, a program Erasmus dofinansuje kwota 300 Euro miesięcznie ich naukę różnych technik masażu nie tylko terapeutycznego ale także relaksacyjnego.

W wakacje 2012 i 2013 będziemy chcieli wysłać jeszcze 8 osób na praktyki kierunkowe do krajów Unii Europejskiej, Czekamy na zgłoszenia kandydatów na ssw.erasmus@onet.pl .

Świętokrzyska Szkoła Wyższa podpisała umowę Bilateralna z Uniwersytetem Las Palmas na Wyspach Kanaryjskich w Hiszpanii, dokąd w roku akademickim pojedzie 4 naszych studentów: pan Marek , oraz panie Anna, Urszula i Sylwia. Oczekujemy także grupy 3 studentów z Hiszpanii w Kielcach, którzy będą uczęszczali na zajęcia w Kielcach.

Gratulujemy studentom i zapraszamy innych do skorzystania z możliwości studiowania przez jeden semestr w ramach programu Erasmus. Studenci dostają od 280-450 Euro dofinansowania miesięcznie, zależnie od kraju do którego wyjeżdżają. W roku akademickim 2012/13 mamy możliwość sfinansowania około 14 wyjazdów. Zapraszamy.

Przypominamy, że każde dofinansowanie w ramach programu Erasmus jest zwolnione z opodatkowania, oraz niewykazywane jako dochód, jest to stypendium naukowe nie mające żadnego wpływu na zasiłki i stypendia krajowe.

Gratulujemy także pani Dominice Paulinie i Monice, z którymi kończymy załatwiać formalności dotyczące ich wyjazdu na studia do Rużomberka na Słowacji na semestr zimowy. Czas naostrzyć narty, gdyż studia zagraniczne to nie tylko rozwijanie swojego CV, zdobywanie wiedzy, doświadczeń i nowych znajomości, ale także zabawa.


KIERUNKI Studiów

Plany zajęć

Swiętokrzyska Szkoła Wyższa, ul. Mielczarskiego 51, 25-709 | tel. 41 362 30 18, tel/fax. 41 332 74 51 | e-mail: swietokrzyska.szkola.wyzsza@wp.pl

© SSW Kielce 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie materiałów zawartych na niniejszej stronie jest zabronione!
code by: codeplex.pl