Uczelnie zagraniczne


W dziale Uczelnie Zagraniczne znajduje się wykaz Uczelni Partnerskich ŚSW w Kielcach w ramach Programu ERASMUS w roku akademickim 2013/14 o wyjazdy do których ubiegać mogą się Studenci naszej Uczelni.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą Uczelni Partnerskich oraz ubiegania się o stypendia w ramach Programu ERASMUS.


The Catholic University In Ruzomberok, Słowacja
http://www.ku.sk 

osoba kontaktowa:
doc. Robert Lapko  mailto:robert.lapko@ku.sk
SK RUZOMBE01



Slovak University of Agriculture in Nitra SK NITRA02
http://www.uniag.sk

osoba kontaktowa:
Prof. Dr. Ing. Elena Horska
mailto:erasmus@uniag.sk

Instanbul Gelisim Meslek Yuksekokulu
http://www.gelisim.edu.tr


osoba kontaktowa:
Taylan Uysal;
mailto:dtuysal@gelisim.edu.tr
TR ISTANBU32

Adiyaman University, Adiyaman, Turcja
http://www.adiyaman.edu.tr


osoba kontaktowa:
Ozge Duzgun;
mailto:oduzgun@adiyaman.edu.tr
TR ADIYAMA01



University of Las Palmas
http://www.ulpgc.es

Osoba Kontaktowa:
Abigail Chavanel Cabrera

University of Presov

www.unipo.sk

osoba kontaktowa:
Lubica Rybarova, PhD lubica.rybarova@unipo.sk

 

Titu Maiorescu University
www.utm.ro

osoba kontaktowa:
Iulia Alecu, Iulia.alecu@utm.ro

 

Instituto de Ensenanza Secundaria Jose Zerpa

http://www.ezerpa.es

Osoba kontaktowa:
Zoila Suarez Viera fstzerpa@gmail.com

 

Matej Bel University

www.umb.sk

Osoba kontaktowa:
Margareta Krkosova margareta.krkosova@umb.sk

 

 


KIERUNKI Studiów

Plany zajęć

Swiętokrzyska Szkoła Wyższa, ul. Mielczarskiego 51, 25-709 | tel. 41 362 30 18, tel/fax. 41 332 74 51 | e-mail: swietokrzyska.szkola.wyzsza@wp.pl

© SSW Kielce 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie materiałów zawartych na niniejszej stronie jest zabronione!
code by: codeplex.pl